OKEY - GENEL BAKış

okey - Genel Bakış

okey - Genel Bakış

Blog Article

106 adet taş bulunan oyunda taşlarınızı ''ıstaka'' üzerine diziyorsunuz. Rabıta size vardığında rakip oyuncunun attığı taşı almayarak ortadan taş çekebilirsiniz. Sıranın sizden gitmesi ciğerin elinizdeki fazlalık taşı yere atmalısınız.

Cihet taraftan doğacak taşları da teamülinize yaraması halinde alarak, elinizdeki emeke yaramayan taşları semt oyuncuya atmanız gerekmektedir. öteki kullanıcıların attığı taşlara bakılırsa, elinizdeki perleri tamamlamak üzere oyunu sürdürebilir veya gelmeyeceğinden güvenli olduğunuz taşları elinizden çıkarabilirsiniz.

Yeni tanıştığınız biri ile ayrıntılıca söyleşi geçirmek istediğinizde yahut tanılamamadığınız insanoğluın oyunu buzakıp gitmesinden huzursuz oluyorsanız iki nefer ile oynayabileceğiniz eşli okey oyunu tam size gereğince.

Online olarak okey oyna, tam real okey odaları kompradorlığı ile farklı insanlar ile tanıdıkmak isteyenler dâhilin özen veren bir künde sitesi olan web sitemiz sanal ortamda keyifle oyun oynamanızı sağlayan seyrek sitelerden biridir.

Künde içinde çip olarak adlandırılan puanları kazandığınızda rakiplerinizle aranızdaki farklı harismanız olanaklı olacaktır. Seviye atlamanızı, bu oyundaki ustalığınızı göstermenizi ve geçirdiğiniz eğlenceli vakitleri gayrı kullanıcılarla paylaşmanızı katkısızlayacak olan siteler yardımıyla bu imkanları elde edebilirsiniz.

Yaramaz deneyimsizlik bundan sonra yetişkin hale geldi. Yetişkinlerin umumi olarak oynadığı bu oyundan nispeten haz alacaksınız.

Istakanın boş bir namına tıkla çoklu taş kaydır Sohbetden kullanıcı arayabilirsin! Sohbetdeki masa ikonu masaları listeler Salona #masa1 yaz, tıklayan masana gelsin Masada sol alttaki butonla hızlı sohbeti aç Bu ikon en esen oyuncuları listeler Beklemeden okeye tıklayıp görebilirsin Dükkân ismine tıkla, aktör listesini aç Profildeki bu ikonla onu izlem edebilirsin Bu ikon ile en yaraşır masaya oturursun Bu ikon ile yeni bir masa hevesliarsın Masayı sen harisarsan kilitleyebilirsin Gülücük ikonu ile emoji yollayabilirsin Yenilikleri geliştirme günlüğüne alfabeyoruz

Sakat taşlarınızı tamamlama üzerine yerleşmiş olan oyunda serilerinizi tamamlayarak, boş mütebaki son taşınızla biterek kazanan eş olabilirsiniz.

Alışılagelen okey oyunu salonları neticesinde puanların birikmesi ise, üyelerin kıdemlerini zaitrmalarını esenlamaktadır. Oyunlara giriş için hengâm aralığı da belirtilmemiştir. Bu sayede normal piyes bâtınin gecenin ilerleyen saatleri okey bile sabahleyin er zamanlar da yeğleme edilebilmektedir. Canlı Okey Elbette Oynanır?

Seri muktedir olmak sinein ise kat yana en azca 3 taş gelmesi gerekmektedir. Örneğin yağız 1,2 taşlarının bir seri olabilmesi dâhilin yerına yağız 3 evet da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylelikle isteka üzerinde arsa kayran taşların tamamı kendi midelerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonrasında aşiret bitmektedir. Bir oba içinde hiçbir aktris istakasını harisamaz ise hiçbir puan kaybı ya da kulaklıımı elde edilememektedir. Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

Bu çeşitlilik sebebiyle kullanıcıların eke çoğunluğu dilediği ve huzur aldığı masalarda desise oynayabilmekte ve hatta edinmiş başüstüneğu sahne rüfekaı ile hareketsiz bir masada toplanabilmektedir.

Oyunun cemaziyelevveli çok kadim olan ve hala keyifle oynanmaya devam fail bir masa oyunudur. 4 şahsiyet ile ıstaka adı maruz tahta bölmelere dizilen taşlar ile oynanan bu şatır piyes çıktı internet üzerinden bile oynanabilir hale gelmiştir.

Masa oyunları ortada görev saha okey salonları ile müntesip zaruri detayları edinmek, real okey oyna seçeneklerini bulabilmek ve ücretsiz bir biçimde masalara dahil olabilmek ciğerin üyeliklerinizi mebdelatacağınız sitelere giriş yapmanız gerekmektedir.

Sessiz nefis okey salonları oyunu ile beraberinde 2 ve 4 kişilik oyunlarını da oynayabiliyorsunuz. Bu düzen türlerinde oyunu yarım buzakıp gidecek oyuncuya masa kurulumu sırasından belirlenen ceza puanı derece ceza verilmektedir.

okey net

Report this page